1.TRIEDA – RUŽOVÁ

  1. Duda Šimon
  2. Fedorková Diana
  3. Hajosteková Andrea
  4. Jendrichovský Samuel
  5. Kmečová Emma
  6. Knapik Martin
  7. Kollár Filip
  8. Kormoš Ján
  9. Markovičová Amália
  10. Nováková Melánia
  11. Ogurčáková Karin
  12. Piešťanská Sofia
  13. Pionteková Bibiana
  14. Redajová Eliška
  15. Richter Šimo
  16. Szatmáry Diana
  17. Šaková Eliška
  18. Šima Michael
  19. Šimová Mia
  20. Timočko Bruno
  21. Timočková Karolína
  22. Uhlár Dárius
  23. Žoldák Ľubomír

2.TRIEDA – ŽLTÁ

  1. Bondrová Nataša
  2. Hennelová Daniela
  3. Hnaš Jakub
  4. Janota Lukáš
  5. Juriková Noemi
  6. Lešigová Nina
  7. Lisá Michaela
  8. Maslejáková Melinda
  9. Matfiak Mateo
  10. Mikitová Dorota
  11. Mruzová Veronika
  12. Pavlovský Juraj
  13. Rybovičová Zuzana
  14. Sykora Lukas
  15. Šak Šimon
  16. Štefančík Lukáš
  17. Švancarová Karin
  18. Švancarová Viktória
  19. Vasiliková Diana
  20. Zajacová Svetlana
  21. Zamkovská Natália
  22. Zavacky Leonard
  23. Železniková Daria
  24. Ženčuch Martin

3.TRIEDA – MODRÁ

  1. Arifi Šimon
  2. Barovjan Maximilián
  3. Cvanciger Filip
  4. Gontkovič Melany
  5. Guľáš Adam
  6. Helemik Ján
  7. Ilavská Aneta
  8. Jaržembovská Jasmína
  9. Kolivoška Richard
  10. Kormoš Michal
  11. Kupčík Štefan
  12. Kušlita Daniel
  13. Lichvarčík Marián
  14. Lukáčová Tamarka
  15. Mancalová Sára
  16. Michalová Viera
  17. Ondičová Jasmina
  18. Rešetárová Nina
  19. Sekelská Aneta
  20. Semančík Ivan
  21. Šlampiaková Melánia
  22. Tižová Natália
  23. Vrablová Veronika
  24. Žid Mário

4.TRIEDA – ČERVENÁ

  1. Čekanová Dorota
  2. Čuba Filip
  3. Duda Jozef
  4. Fedorko Matej
  5. Fidermák Hugo
  6. Greculová Daniela
  7. Hajosteková Veronika
  8. Hricová Emma
  9. Jendrichovský Adam
  10. Jozefíková  Dorota
  11. Kasenčák Martin
  12. Kindjová Kimberly
  13. Kollárová Zuzana
  14. Kontrová Zuzana
  15. Kuzmiaková Katarína
  16. Laskovská Zuzana
  17. Mindeková Nina
  18. Mytníková Ela
  19. Pajunk Lukáš
  20. Pavlík Dominik
  21. Pavlík Lukáš
  22. Regrut Marek
  23. Sopko Filip
  24. Vislocká Klára

5.TRIEDA – FIALOVÁ

  1. Barinka Alex
  2. Dudlák Mathias
  3. Farkas Dominik Sebastian
  4. Filko Vlastimil
  5. Haľko Patrik
  6. Hnat Daniel
  7. Kasinová Eliška
  8. Kasinová Lilien
  9. Keklaková Viktória
  10. Kmeč Tobiáš
  11. Knapíková Viktória
  12. Kunák Adam
  13. Lechman Alex
  14. Lendacký Viliam
  15. Lichvárová Sára
  16. Majerníčková Adela
  17. Malast Stanislav
  18. Michna Lukáš
  19. Najmiková Diana
  20. Pivovarová Eliana
  21. Sčensná Bianaka
  22. Šestáková Aneta
  23. Šomská Tamara
  24. Vargová Sofia

6.TRIEDA – ORANŽOVÁ

  1. Arendáč Adrián
  2. Čuba Jakub
  3. Feňko Ella
  4. Gergelčíková Simona
  5. Huba Matej Šimon
  6. Kasenčáková Natália
  7. Kavka Kryštof
  8. Kormošová Daniela
  9. Korub Jakub Jimmy
  10. Mráz Richard
  11. Ondič Boris
  12. Oravec Mateo
  13. Podsklanová Sabína
  14. Regrut Adam
  15. Ružbašan Jaroslav Alexander
  16. Salamon Matias
  17. Sčensný Bruno
  18. Schlachtová Noemi
  19. Sijut Tomáš
  20. Štefančik Matej
  21. Tančin Matej
  22. Varhoľáková Lea
  23. Vasiľová Ema
  24. Veselovská Nela
  25. Vráblová Karolína

7.TRIEDA – ZELENÁ

  1. Akurátny Jakub
  2. Alexa Mikuláš
  3. Černák Adam
  4. Dudová Natália
  5. Firtová Kristína
  6. Guľášová Terézia
  7. Hurtuk Sebastián
  8. Hutníková Anastázia
  9. Juričkov Jakub
  10. Kollár Dávid
  11. Krajníková Vanesa
  12. Masleják Tobias
  13. Nemergutová Anna
  14. Pajunk Oliver
  15. Pavlovská Simona
  16. Petriľák Jakub
  17. Plavčanová Vanesa
  18. Siváková Anna Katarína
  19. Slyvka Arsen
  20. Šestáková Linda
  21. Šima Damián
  22. Šima Michal
  23. Šoltýsová Nela
  24. Virová Alica
  25. Železník Tomáš

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *